12 груд. 2022

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Важливо для дорослих та дітей знати правила мінної безпеки! Там, де тривали активні бойові дії, залишилось чимало замінованих об'єктів, нерозірваних боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів. UNICEF Ukraine "Загадки для дорослих та дітей, щоб всі знали правила мінної безпеки"
10 груд. 2022

Поради батькам з правового виховання

Конституційним обов’язком батьків є утримання своїх дітей до повноліття. Законом України «Про освіту» на батьків покладена відповідальність за фізичне здоров’я та психічний стан дітей, створення належних умов для розвитку їхніх природних здібностей.

10 грудня Україна уперше відзначає День прав людини

Президент Володимир Зеленський підписав відповідний указ, згідно з яким День прав людини в Україні відтепер відзначатимуть щороку 10 грудня.
10 груд. 2022

До уваги батьків та педагогів!

Оновлено сторінку "Безпека під час воєнного стану". "Абетка безпеки" Державна служба України знадзвичайних ситуацій
9 груд. 2022

В рамка проведення акції "16 днів проти насильства"

Фочелендж "Щаслива родина - щаслива дитина" Дякуємо за участь батькам та дітям. Переглянути ви можете у розділі "Фотогалерея"
9 груд. 2022

Відбулося друге засідання педагогічної ради закладу

Тема "Використання інформаційно-комунікаційних та дистанційних технологій в освітньому процесі".

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Мультиплікаційний серіал «Ти і поліція» буде корисним для дітей дошкільного віку. У цікавій та доступній формі розповідає про різноманітні ситуації, у які може потрапити дитина у взаємодії з правоохоронцями – і дає практичні поради.
9 груд. 2022

Конкурс дитячих малюнків на тему «Я у безпеці з МВС»

Міністерство внутрішніх справ оголошує конкурс дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС»
8 груд. 2022

До уваги батьків!

В рамках проведення міжнародного Тижня права консультація "Права та обов'язки дітей і батьків: відповідальність за порушення прав дитини"
8 груд. 2022

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

В рамках проведення Тижня права улюблені мультиплікаційні персонажі розкажуть дітям про право на піклування і любов, ім’я та розвиток.