До уваги батьків!

Консультація для батьків "Святкуємо Новий рік з дітьми"

Безоплатне навчання дошкільників

Комітет з питань цифрової трансформації інформує, що дистанційна школа «Оптіма» розробила інноваційну навчальну платформу для підготовки дошкільнят. Інтерактивні вправи відповідають віковим особливостям малюків, утримують їхню увагу та формують пізнавальні процеси (пам'ять, моторику, уважність до деталей, мислення і сприйняття навколишнього світу). Окрім цікавих пізнавальних завдань, додаток містить розвивальні відео, анімовані вправи і мультики, ігротеку для розвитку уваги, пам'яті та логічного мислення. Малеча опанує основи читання, математики та письма, познайомиться з навколишнім світом, цікаво й весело проведе час. Додаток можна встановити на гаджет із будь-якою операційною системою.

Вітання з Новорічними святами

Педагогічний колектив щороку турбується про те, щоб Новорічні свята для малечі були справжнім дивом, наповнювали душу особливим піднесенням. Цьогоріч ми запропонували батькам та дітям привітати один одного дистанційно, в свою чергу педагоги також привітали їх та створили чудові відеоролики-привітання. На сторінці "Фотогаларея" до Вашої уваги відеопрвітання груп раннього віку.
27 груд. 2022

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

У прийдешнє Різдво та Новий рік 2023 є одне бажання на всіх дорослих і малих українців – нам залишається лише вірити і справами наближати перемогу. А для гарного настрою громадська спілка, яка допомагає реформувати та розвивати освіту в Україні «Освіторія» підготувала велику сімейну добірку мультфільмів – ці захопливі історії занурять в атмосферу дива та спокою.
27 груд. 2022

До уваги батьків!

Іграшки за віком: інструкція з вибору подарунків. Свята наближаються, а батьки поміж тривог і блекаутів шукають подарунки. Щоб точно вгадати, що сподобається дитині, чи треба враховувати вік при виборі подарунка та багато іншої користної інформації читайте на сайті закладу.
26 груд. 2022

26 грудня Міжнародний день подарунків

Сьогодні 26 грудня відзначають День подарунків. Пропонуємо батькам у цей день провести бесіди з дітьми "Як дарувати та отримувати подарунки", гру "Які бувають подарунки", прочитати твори "Подарунок для киці", "Журавлиний подарунок". Дякуємо всім, за надання фото для створення відео "Мої найкращі подарунки".
26 груд. 2022

Підтримай дитину

Телеграм-канал для підтримки дітей у складні часи ігри, вправи і поради, які можна виконувати під час перебування у сховищі чи вдома.
25 груд. 2022

Ноорічні іграшки для сімейної ялинки

Вихованці разом з батьками намагалися зробити свою новорічну ялинку особливою, тому і створили ялинкові прикраси. Члени родин вихованців мали можливість зайнятися цікавою справою разом зі своїми дітьми, спільно попрацювати. Виготовлені своїми руками ялинкові прикраси - це для малюків найдорожчий новорічний подарунок. Дякуємо усім, хто долучився до заходу! З прийдешніми святами!
23 груд. 2022

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Рятувальники ДСНС спільно з партнерами Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine впроваджують інформаційно-просвітницьку кампанію з мінної безпеки для маленьких українців.
23 груд. 2022

Впровадження професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти»

Міністерством освіти і науки України та Державною установою «Український інститут розвитку освіти» розроблено Методичні рекомендації щодо впровадження Професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти».