17 січ. 2023

День дитячих винаходів

Винахідливість - природний стан дітей. Всі дитячі винаходи, безсумнівно, роблять наше життя зручніше і цікавіше. І сьогодні саме той день, в який потрібно порадіти винахідливості юних геніїв, оцінити значимість їх численних винаходів і заохотити різнобічні дитячі таланти.
17 січ. 2023

Челендж до Дня Соборності «Тільки в єдності наша сила»

З нагоди Дня Соборності України Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення челенджу «Тільки в єдності наша сила».
16 січ. 2023

Акція "Традиції та звичаї харківських родин"

Родини вихованців приймають участь у освітній акції "Традиції та звичаї харківських родин" від Департаменту освіти Харківської міської ради. На сторінці "Фотогалерея" ви можете переглянути ролик родини Кукліна Єгора, вихованця групи № 4 "Барвінок"
16 січ. 2023

Тематичний День льодовара

Ознайомлення дітей з професією льодовара дає можливість розказати про зимові види спорту та провести досліди з заморожування та фатбування води. Переглянути фотозвіт ви можете у розділі "Фотогалерея"
14 січ. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Правила безпеки на час тривалого відключення світла.Тривалі відключення світла у домівках можуть стати причиною виникнення надзвичайних подій. Експерти ДСНС вкотре нагадують, на що варто звертати увагу під час вимкнення світла та як безпечно користуватися альтернативними джерелами енергії. Ознайомитись з інформацією можете на сторінці "Безпека під час воєнного стану"
13 січ. 2023

Щедрий вечір! Добрий вечір!

Щасливого Щедрого вечора та Старого нового року! Божої благодаті та миру, успіхів та щастя вашій родині! У цей вечір заведено зичити щедрості, тож я бажаю щедрості вашому серцю, щедрості вашому дому та щедрості з боку долі! Нехай вас оминають негаразди, а добробут панує. Привітання від вихованців закладу на сторінці "Фотогалерея"
13 січ. 2023

ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Пропонуємо до Дня льодовара проевсти з дітьми досліди, бесіди, переглянути відео щоб ознайомити дітей з новою професією. Практичні матеріали на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану" відповідно віку дітей.
12 січ. 2023

До уваги батьків!

Як підготувати дітей до надзвичайних ситуацій - поради від психолога.
11 січ. 2023

Поради практичного психолога

Як відновити свій емоційний стан. Вправи для самодопомоги при стресі та емоційному напруженні. Детальніше на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану"
11 січ. 2023

Міжнародний день "ДЯКУЮ"

Дякую» – найсвітліше свято в році, бо насичене воно силою-силенною світла, тепла, відкритості і щирості, побажань діток і дорослих. Малюки разом з вихователями вирішили – скористатися приводом і подякувати батькам, воїнам , що бережуть мир над Україною. Нехай звучить воно частіше і зігріває добром, теплом, любов’ю всіх нас українців, що з прадавніх часів вміли бути вдячними. Навчаймо вдячності і добра нашу малечу і повернеться це всім нам сторицею.