22 жовт. 2021

ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ ЗАКЛАДУ

Працівники закладу продовжують прибирання території закладу та прилеглої від опалого листя.
20 жовт. 2021

23.10.2021 заклад працює у звичайному режимі

Запрошуємо дітей та батьків з 7.00-19.00
18 жовт. 2021

Батьківські збори

В закладі дошкільної осавіти № 242 буде проведено батьківські збори.запрошуємо батьків прийняти участь у групових бюатьківськіх зборрах
13 жовт. 2021

Спортивна розвага

13 жовтня 2021 року в закладі дошкільної освіти проведено спортивну розвагу серед дітей середнього та старшого дошкільного віку "Ми маленьткі козачата"
11 жовт. 2021

Конкурс дитячих творчих робіт "Листівка Захиснику України"

8 жовт. 2021

З 10 жовтня у Харкові вводяться карантинні обмеження для «помаранчевої» зони

На позачерговому засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні прийнято рішення про перехід з 00.00 годин 10 жовтня міста Харкова та Харківської області до «помаранчевої» зони та введення додаткових протиепідемічних заходів.
6 жовт. 2021

Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова

Шановні учасники освітнього процесу! Бережіть себе та дотримуйтеся карантинних заходів.
6 жовт. 2021

Працівники закладу отримали Картку Харків'янина!

Сьогодні працівники закладу отримали Картку Харків'янина, яка надає можливість безкоштовно відвідати Харківський зоопарк, а також робити покупки та користуватися послугами учасників проєкту за спеціальною ціною.
2 жовт. 2021

З Днем працівників освіти!

Бажаємо Вам здоров’я і невичерпних сил, ентузіазму у втіленні планів та творчих задумів, підтримки й розуміння колег та батьків.
29 вер. 2021

Розваги для дітей всіх вікових груп "Красуня Осінь в гості завітала"

Розваги пройшли у піднесеному емоційному стані. Діти закріпили знання про прикмети осені, навички виразно розповідати вірші. Показали свої пісенні, танцювальні та акторські здібності.