19 груд. 2022

З Днем Святого Миколая - зі святом всіх!

Хай Миколай у вишиванці Розбудить подарунком вранці І принесе у Вашу хату Добробут, радості багато. Розбудить приспані надії, Зернятко щастя хай посіє. Зігріє гумором, любов’ю, Принесе мир та здоров’я!
19 груд. 2022

Протидія булінгу «Школа без цькувань»

На платформі «Дія.Цифрова освіта» вийшов новий освітній серіал про протидію булінгу «Школа без цькувань», який цілісно розкриває явища цькування та пропонує доказові підходи його протидії.
18 груд. 2022

Волонтерська діяльність працівників

Організація харчування незахищених категорій населення
17 груд. 2022

Світловідбивні стрічки

За підтримки міського голови міста Харкова Ігора Олександровича Терехова, вихованцям та працівникам закладу дошкільної освіти було видано свібловідбивні стрічки
16 груд. 2022

Вітаємо лауреатів конкурсу!

Вихованці закладу стали лауреатами районного конкурсу «Стоп насильству» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та отримали Диплом Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Комітету у справах сім'ї, молоді та спорту по Київському районі.
15 груд. 2022

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Шановні батьки! Пропонуємо переглянути та обговорити з дітьми заняття до святого Миколая "Святий Миколай, рости нам добрими та чемними допомагай"
15 груд. 2022

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Ркомендації для батьків та педагогів: "Як поводитися під час обстрілів?"

День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми вшановуємо героїв, які, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, зберегли нам майбутнє.
14 груд. 2022

Акція «Миколай іде до нас»

19 грудня в Україні святкують День святого Миколая. Діти дуже люблять цей день, коли оживає диво і можна знайти під подушкою смаколики. Ми пропонуємо батькам та дітям виготовити поробки та малюнки з нагоди свята.

Дякуємо за участь!

Конкурс дитячого малюнку на тему «Я у безпеці з МВС». Ознайомитися з роботами ви можете у розділі "Фотогалерея"