8 груд. 2022

Пресконференції на тему: «Українська освіта в умовах війни»

7 грудня 2022 року в рамках пресконференції на тему: «Українська освіта в умовах війни» Український інститут розвитку освіти презентував своє бачення розвитку освіти в Україні в сучасних умовах та представив свою візію подальших спільних кроків з метою розвитку української освіти. Інформація була представлена за трьома блоками: Дошкільна та шкільна дистанційна освіта. Психологічна підтримка учасників освітнього процесу. Професійний розвиток педагогічних працівників.
7 груд. 2022

Всесвітній день української хустки

7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Свято з'явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього. День української хустки почали відзначати лише рік тому з ініціативи групи громадських діячів, акторів та успішних жінок України.
7 груд. 2022

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Шановні батьки! Пропонуємо вам закріпити з дітьми вміння запам'ятовувати предмети і їх зображення, розташування предметів в просторі, розвивати зв'язне мовлення, вчити відповідати на запитання повним реченням, розвивати увагу. Дидактична гра "Відгадай чого не стало на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану" (старший дошкільний вік)
6 груд. 2022

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права матеріал для роботи з дітьми: " Конвенція про права дитини" в мультфільмах

Шановні педагоги та батьки! Матеріал для роботи з дітьми: " Конвенція про права дитини" в мультфільмах.

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Правила поведінки вдома та на вулиці під час воєнного стану.
6 груд. 2022

Інформація для батьків та педагогів в рамках проведення акції "16 днів проти насильства"

Шановні батьки та діти! Запрошуємо вас взяти участь у фото- челнджі "Щаслива робдина - щаслива дитина!

До уваги Батьків!

Поради "Як допомогти дітям в умовах воєнного часу" Після травматичних подій ви та діти можете бути сповнені занепокоєння або смутку. Проте, незалежно від того, наскільки ви стурбовані або пригнічені, як батьки та вихователі, ви можете допомогти дітям це пережити. Ваші підтримка та заохочення можуть дозволити їм почуватися в безпеці, допоможуть їм подолати страх і горе та запобіжать довготривалим психологічним наслідкам.
6 груд. 2022

День Збройних сил України!

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних захисників та захисниць: Борониш ти рідну країну! І кожну матусю, і кожну дитину, Ти всіх від біди захищаєш завзято, Тобою я дуже пишаюся! Я втрат тобі зичу не знати і втоми, Живим і здоровим вертайся додому, Щоб жити без зла, без війни, без руїни… Вітаю із Днем Збройних Сил України! З нагоди відзначення Дня Збройних сил України серед вихованців були проведені бесіди, спрямовані на виховання патріотичних почуттів, формування розуміння понять: «мужність», «патріот держави», «єдність», «герой»; почуття поваги до захисників України.
5 груд. 2022

Міжнародний День волонтера.

З Днем волонтера вітаємо людей з широкою душею, повною доброти і чуйності! Діяльність волонтера гідна і безкорислива. Спасибі і низький уклін за вашу працю, постійне бажання допомогти! Бажаємо, щоб за ваші чисті серця ви отримали багато подарунків долі у вигляді здоров’я, щастя, любові і довголіття. Для українців нині це свято — особливе. Наші мужні волонтери кожного дня наближають перемогу України. Дякуємо кожному і кожній, хто важкою працею щоденно робить світ трохи кращим!
5 груд. 2022

До уваги педагогічних працівників

08 грудня 2022 року о 18.00, відбудеться засідання педагогічної ради закладу на платформі ZOOM. Тема "Використання інформаційно-комунікаційних та дистанційних технологій в освітньому процесі"