26 лист. 2022

26 листопада 2022 року в Україні і світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів

Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.
26 лист. 2022

ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

«Я, моя родина — славна Україна» - навчально-розвивальна гра для формування почуття патріотизму дітей, розширення уявлення дітей про свої обов’язки та можливості в суспільстві
25 лист. 2022

Правила перебування та порядок дій у пункті обігріву

В таких пунктах жителі м. Харкова зможуть перечекати, поки відновлять комунікації, якщо їхні будинки залишились без світла та тепла. З правилами перебування та порядком дій можно ознайомитися на сторінці "Безпека під час воєнного стану"
25 лист. 2022

Поради практичного психолога

Тілесно-орієнтований підхід до подолання психотравм у дітей. Тілесно-орієнтована психотерапія позитивно зарекомендувала себе у корекційній роботі з дітьми, адже рівень усвідомлення власних почуттів, переживань і тілесних реакцій у них ще не достатньо високий. Окрім того, дитина може не мати достатнього словникового запасу, щоб надати сповна інформацію, необхідну для повноцінної корекційної роботи. Натомість методи та прийоми тілесно-орієнтованої психотерапії завдяки своїй природності сприяють швидкому встановленню контакту та плідній взаємодії дорослого й дитини.

ДЛЯ БАТЬКІВ!

ПОРУЧ — спільний проект Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер» продовжує діяти.

Алгоритм дій населення

На сторінці "Безпека під час воєнного стану" ви можете ознайомитися з алгоритмом дій населення у разі відключення водопостачання, тепла та світла.
24 лист. 2022

Коли погасло світло: що робити

Рухливі ігри з дітьми, як засіб підтримання психічного та фізичного здоров я дитини на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану"
23 лист. 2022

До уваги педагогів!

22 листопада 2022 року проведено шостий вебінар «Протидія домашньому насильству під час дистанційного навчання в період війни».
23 лист. 2022

Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» щорічно проводиться з 25 листопада до 10 грудня включно і має на меті підвищити поінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін, залучити активістів, представників урядів, парламентів, громадських організацій та партнерів ООН та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
22 лист. 2022

Телеграм-канал «ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ»: КАНАЛ СТВОРЕНО З ТУРБОТОЮ ПРО БАТЬКІВ І ДІТЕЙ

Державна наукова установа Інститут модернізація змісту освіти Mатеріали для використання в роботі під час воєнних дій: ігри, вправи і поради батькам як підтримати дитину у складні часи.