Поради практичного психолога

25 лист. 2022
Тілесно-орієнтований підхід до подолання психотравм у дітей. Тілесно-орієнтована психотерапія позитивно зарекомендувала себе у корекційній роботі з дітьми, адже рівень усвідомлення власних почуттів, переживань і тілесних реакцій у них ще не достатньо високий. Окрім того, дитина може не мати достатнього словникового запасу, щоб надати сповна інформацію, необхідну для повноцінної корекційної роботи. Натомість методи та прийоми тілесно-орієнтованої психотерапії завдяки своїй природності сприяють швидкому встановленню контакту та плідній взаємодії дорослого й дитини.

Метод є достатньо дієвим для реабілітації дітей, які потерпають від психотравмівних обставин, та дає змогу розв’язувати низку актуальних проблем, що постали перед фахівцями у сучасних кризових умовах.

ТІЛЕСНІ ВПРАВИ-ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ