Організація харчування

Шановні батьки та особи, що їх замінюють!

Рішенням виконкому Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 затверджено з 01.01.2021 грошові норми харчування учнів та вихованців закладів освіти міста, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова:

У закладах дошкільної освіти:

Для вихованців віком від 1 до 3 років - 30,00 грн (із розрахунку: 12,00 грн - бюджетні кошти та 18,00 грн - батьківська плата).

Для вихованців віком від 3 до 6 (7) років - 35,00 грн (із розрахунку: 14,00 грн - бюджетні кошти та 21,00 грн - батьківська плата).

Нормативна база

Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 "Про організацію харчування учнів та вихованців м. Харкова у 2021 році"

Наказ Департаменту освіти Харківської міської ради від 28.12.2020  № 330 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти міста у 2021 році"

Наказ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від30.12.2020 № 230 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти Київського району у 2021 році"

Наказ закладу дошкільної освіти від 04.01.2021 № 06 "Про організацію харчування у закладі освіти у 2021 році"

Список

документів,  необхідних  для надання пільг на харчування дітей пільгового контингенту

Малозабезпечені сім’ї

1. Довідка про склад сім’ї із  житлово-експлуатаційної дільниці.

2.Свідоцтво про народження дитини (завірена ксерокопія).

3.Заява на ім’я завідувача закладом  (датована не пізніше дня початку харчування).

4. Довідка про призначення допомоги малозабезпеченій сім’ї, видана органом праці та соціального захисту населення.

Діти під опікою

1. Рішення виконкому про опіку над  дитиною. (завірена копія).

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена ксерокопія).

3. Рішення суду про позбавлення батьківських прав (завірена ксерокопія).

4. Заява на ім’я завідувача закладом  (датована не пізніше дня початку харчування).

Діти – сироти

1. Копії  свідоцтв про смерть 2-х батьків, або копія рішення про опіку.

2. Свідоцтво про народження дитини (завірена ксерокопія).

3. Заява на ім’я завідувача закладом  (датована не пізніше дня початку харчування).

Діти – інваліди

1.  Посвідчення дитини-інваліда (завірена ксерокопія)

2.  Свідоцтво про народження дитини ( завірена ксерокопія)

3.  Заява на ім’я завідувача закладом  (датована не пізніше дня початку харчування).

Багатодітні  сім’ї  (троє та більше дітей)  пільга 50% від сплати

1. Свідоцтво про народження всіх дітей ( завірена ксерокопія).

2. Посвідчення  багатодітної сім’ї.

Діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків (військовослужбовці, працівники органів внутрішніх справ, журналісти, шахтарі):

1. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

2. Посвідчення, що підтверджує статус дитини.

Діти, батьки яких є або були учасниками АТО\ООС на сході України:

1. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

2. Довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції та\або посвідчення учасника бойових дій (одного з батьків).

Діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:

1. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

2. Ксерокопія рішення виконавчого комітету про надання дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

До уваги батьків!