Радіодиктант національної єдності–2022

Метою радіодиктанту є не перевірка грамотності учасників всеукраїнського флешмобу, а об’єднання людей навколо України в усьому світі. Цьогоріч «Суспільне мовлення» запропонувало усі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.

Отруєння грибами!!!!

Інформація від ДУ «Харківський ОЦКПХ МОЗ»

Челендж до Дня української писемності та мови

Вихованці групи № 4 прийняли естафету у челенжі до Дня української писемності та мови "Українська рідна мова..." відеоролик у розділі фотогалерея. Естафету передають вихованцям гр. № 6
8 лист. 2022

Всеукраїнська науково-практичній конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи»

8 листопада 2022 року з метою ознайомлення з результатами експериментального вивчення готовності дитини 6 (7) років до навчання в умовах сучасної школи відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» за участю науковців НАПН України, спеціалістів МОН та ДУ «УІРО» у галузі дошкільної освіти. Педагоги закладу стали учасниками конференції.

Поради практичного психолога

Американська організація Pure Edge здійснила переклад українською мовою набору карток, який стане у нагоді вихователям. Вправи спрямовані на роботу з координацією рухів та утриманням рівноваги для дошкільників. Завдяки ним дітей можна вивести із стресової ситуації, навчити зосереджуватися та усвідомлювати результати своїх дій.

Челендж до Дня української писемності та мови

Вихованці групи № 5 прийняли естафету у челенжі до Дня української писемності та мови "Звучить, як пісня, українська мова..." відеоролик у розділі фотогалерея. Естафету передають вихованцям гр. № 4

Реалізація заходів до Тижня безпеки

Шановні батьки! До Вашої уваги правила фізичної безпеки дітей під час війни.
4 лист. 2022

Челендж до Дня української писемності та мови

Вихованці групи №3 прийняли естафету у челенжі до Дня української писемності та мови "Рідна мова - душа народу" відеоролик у розділі фотогалерея. Естафету передають вихованцям гр. № 5
3 лист. 2022