2 груд. 2022

Районна акція «Герої України»

Розпочинаємо Районну акцію «Герої України», що присвячена Дню Збройних сил України. Запрошуємо долучитися до цієї акції дошкільнят та учнів 1-8-х класів.
2 груд. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року.

До уваги батьків!

Національна Мережа Український Освітніх Хабів реалізує концепцію Навчання Протягом Життя (Life Long Learning) з метою розвитку людського капіталу України. Ключовим завданням діяльності Українських Освітніх Хабів є освіта дітей та дорослих. Створено та діє Всеукраїнський проєкт емоційної підтримки Міністерства освіти і науки: Емоційна підтримка Українців EduHub UA | Освітній Хаб.

Інформація для мешканців району

Робота пунктів видачі їжі. З 28 листопада харківські школи почали приймати людей як "Пункти незламності". У 59 освітніх закладах міста можна погрітися, взяти гарячої води, підазрядити телефон і під'єднатися до мережі Інтернет. У кожному такому пункті є буржуйка, генератор, вода, місця для перепочинку.

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

До уваги батьків! На сторінці "Підтримка дошкільнятв умовах воєнного стану" оновлено комплекси ранкової гімнастики для дітей усіх вікових груп. Підтримуємо здоров я наших дітей разом.
1 груд. 2022

Участь у всеукраїнській доброчинній акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову»

Вихованці закладу стали учасниками Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову». Ознайомитеся з відеопрезентацією робіт на сторінці "Фотогалерея"
30 лист. 2022

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ "ДЕНЬ ДОМАШНІХ ТВАРИН"

Вихователями батькам були надані рекомендації та матеріали щодо проведення Всесвітнього дня домашніх тварин з дітьми: дидактичні ігри «Хто живе на фермі?", «Разсади кроликів», «Будки для собак»...; конструювання «Ферма»; образотворча діяльність: малювання "Мій улюбленець", ліплення "Кучерики у баранчика", аплікація "Погодуй кролика"...; гра з прищіпками "Різнокольорові ріжки" та ін. Детально познайомитися з матеріалами ви можете на ви можете дізнатися на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану": освітній процес.
30 лист. 2022

30 листопада — Всесвітній день домашніх тварин

Заходи, присвячені Дню, вельми різноманітні і в кожній країні проходять по-своєму. Хтось у цей день просто дозволяє своїм домашнім улюбленцям робити те, що зазвичай заборонено, хтось купує усілякі смаколики, а хтось просто приділяє їм максимум уваги. Чим занятися з дітьми впродовж дня ви можете дізнатися на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану".
29 лист. 2022

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Оновлено сторінку "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану" Пограйте з дитиною: дидактична гра "Добрі та погані вчинки". В рамках проведення акції "16 днів проти насильства".
29 лист. 2022

БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ВСІХ: СТВОРЕНО ПЛАТФОРМУ ЦИФРОВОЇ БІБЛІОТЕКИ

За підтримки організації «Save the Children» та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України створено безкоштовний застосунок «Library for All» (Бібліотека для всіх), який допоможе дітям продовжувати навчання незалежно від місця перебування.