29 лист. 2022

ЯК ДІТЯМ СКОРОТИТИ ЧАС, ПРОВЕДЕНИЙ ЗА ГАДЖЕТАМИ – ПОРАДИ ВІД ПЕДАГОГІВ ТА ДИТЯЧИХ ПСИХОЛОГІВ

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олени Зеленської педагоги та дитячі психологи телеграм-каналу «Підтримай дитину» продовжують надавати прості рекомендації.
28 лист. 2022

До уваги батьків і вихователів дошкільнят

ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” пропонує батькам і вихователям дітей дошкільного віку скористатися розвивальними матеріалами для спілкування і взаємодії з дітьми. В умовах війни спілкування дорослих з дітьми набуває особливої цінності. Воно має додавати відчуття захищеності, теплоти перебування з рідними і близькими, зменшувати вплив жахливої реальності на психологічний стан дитини. Слухання творів дитячої літератури, у тому числі дитячого фольклору, мистецька діяльність (малювання, аплікація, ліплення, театралізація, музикування) допомагатимуть дитині відчувати звичний ритм життя.
28 лист. 2022

Поради практичного психолога

Як поговорити з дитиною про війну. Ознайомитеся з матеріалами на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану".
27 лист. 2022

Новорічна листівка на передову

Вихованці закладу приймають участь у Всекураїнській акції на підтримку Героїв на передовій "Новорічна листівка на передову", висловлюючи подяку всім захисникам України.
27 лист. 2022

Інформація для батьків та педагогів в рамках проведення акції "16 днів проти насильства"

"Як можна розпізнати, що дитина страждає від насильства", "Куди звертатися по допомгу у випадках насильста" Інформація на сторінці "Профілактика жорстокого поводження з дітьми"
26 лист. 2022

Рекомендації для населення у разі відсутності мобільного зв’язку

Рекомендації для населення у разі відсутності мобільного зв’язку та як діяти, якщо терміново потрібна допомога! Інформація: ДСНС України

26 листопада 2022 року в Україні і світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів

Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.

ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

«Я, моя родина — славна Україна» - навчально-розвивальна гра для формування почуття патріотизму дітей, розширення уявлення дітей про свої обов’язки та можливості в суспільстві
25 лист. 2022

Правила перебування та порядок дій у пункті обігріву

В таких пунктах жителі м. Харкова зможуть перечекати, поки відновлять комунікації, якщо їхні будинки залишились без світла та тепла. З правилами перебування та порядком дій можно ознайомитися на сторінці "Безпека під час воєнного стану"
25 лист. 2022

Поради практичного психолога

Тілесно-орієнтований підхід до подолання психотравм у дітей. Тілесно-орієнтована психотерапія позитивно зарекомендувала себе у корекційній роботі з дітьми, адже рівень усвідомлення власних почуттів, переживань і тілесних реакцій у них ще не достатньо високий. Окрім того, дитина може не мати достатнього словникового запасу, щоб надати сповна інформацію, необхідну для повноцінної корекційної роботи. Натомість методи та прийоми тілесно-орієнтованої психотерапії завдяки своїй природності сприяють швидкому встановленню контакту та плідній взаємодії дорослого й дитини.