14 лист. 2022

Всесвітній день гудзиків

Шановні батьки та педагоги! Запрошуємо Вас взяти участь у творчому конкурсі до "Всесвітнього дня гудзиків".
11 лист. 2022

Як поводити себе під час атаки безпілотника

У Мінреінтеграції пояснили, як розпізнати БПЛА та вберегтися від цієї зброї
11 лист. 2022

Реалізація заходів до Тижня безпеки

На виконання заходів щодо проведення Тижня безпеки було проведено таку роботу з дітьми та батьками: виготовлення аплакації "Безпека на дорозі", ігри на закріплення правил дорожнього руху, читання худоньої літератури, бесіди з дітьми "Обережно! Небезпека!". Фотозвіт проведення тижня безпеки дивіться у розділі "Фотогалерея" на сайті закладу.
10 лист. 2022

11.11.2022 о 15.00 Група психологічної підтримки для батьків конференція на платформі Zoom

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що на платформі Zoom буде працювати група психологічної підтримки для батьків. Спікер – Успенська Віра Володимирівна, практичний психолог комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр Харківської міської ради».
10 лист. 2022

Поради практичного психолога

До уваги батьків та відвідувачів сайту! Тема: "Якщо не полишає тривога перед невідомістю... Як підтримати себе і дитину?"
9 лист. 2022

Челендж до Дня української писемності та мови

Вихованці групи № 6 "Метелик" та вихованець групи № 4 "Барвінок" завершують челенж до Дня української писемності та мови "Чудова українська мова..." відеоролики у розділі фотогалерея.

Засідання Районної батьківської ради

10 листопада о 18.00 в режимі онлайн відбудеться засідання Районної батьківської ради.

Реалізація заходів до Тижня безпеки

Консультація для батьків "Безпека дорожнього руху в умовах воєнного часу".

Працівники закладу написали Радіодиктант національної єдності-2022

Це справді диктант єдності, , велика подяка атору тектсту І.Цілик.
9 лист. 2022

День української писемності та мови

Шановні співробітники, батьки, відвідувачі сайту! Вихованці закладу щиро вітають вас з Днем української писемності та мови. Українська мова - одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і наш скарб.