9 січ. 2023

Безпека дітей в умовах війни

До уваги батьків та дітей! Серіал "Пес Патрон", мета якого – підвищити обізнаність дітей і дорослих у питаннях мінної небезпеки.
9 січ. 2023

Положення про атестацію педагогічних працівників

Міністерство освіти і науки України відповідним наказом від 09.09.2022 р. №805 затвердило Положення про атестацію педагогічних працівників.

Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників у 2023 році

Педагогам для ознайомлення з програмою курсів підвищення кваліфікації у 2023 році на платформі інститутів післядипломної педагогічної освіти.
7 січ. 2023

Українські різдвяні мультики, які варто подивитись разом з дітьми

Пропонуємо переглянути разом з дітками чудові теплі історії про зиму, свята і справжні різдвяні дива….

Вітання з Різдвом

Шановні батьки та діти! Вітаємо Вас зі святом. Пропонуємо переглянути вдеоматеріали та прочитати з дитиною вірші, оповідання, розташовані на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного часу"
6 січ. 2023

Як зберегти зір під час відключення світла?

До уваги батьків! У Департаменті охорони здоров’я розповіли, як вберегти зір від перевтоми під час знеструмлення.
6 січ. 2023

Конкурс "Звичаї та традиції харківських родин"

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення акції «Сімейні звичаї та традиції харківських родин». Акція проводиться з метою популяризації та пропагування українських сімейних традицій, виховання любові до цінностей родини, розвитку творчого мистецтва серед дітей та надання їм можливості реалізації власних здібностей. В умовах воєнного стану ми, на жаль, не можемо повноцінно дотримуватися всіх наших звичаїв та обрядів, проте збережемо славетні традиції, продемонструємо єдність, незламність, міць і красу українського народу.
5 січ. 2023

Рекомендації батькам: "Як правильно одягнути дитину взимку"

За тривалих низьких температур наше тіло втрачає тепло швидше, ніж виробляє, тому взимку одягу потрібно приділяти особливу увагу, щоб вберегтися від переохолодження чи навіть й обмороження.
5 січ. 2023

Проєкт «Маячки безпеки»

За ініціативи міського голови Ігоря Терехова у Харкові для 45 тис. школярів та дошкільнят, які живуть у місті, придбали світловідбивні стрічки. Як повідомили у Департаменті освіти, діти отримали їх разом з новорічними подарунками. Крім того, такими стрічками забезпечили і працівників навчальних закладів. У цілому проєктом охоплено 60 тис. дорослих та дітей. «Недостатня видимість пішоходів - чи не найпоширеніша причина ДТП у темну пору доби», - зазначили у департаменті.
4 січ. 2023

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Шановні батьки! Пограйте з дітьми у рухливі ігри вдома. Кожна гра спрямована на розвиток спритності та координації рухів. З переліком рухливих ігор з детальним описом ви можете ознайомитися на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного часу"