22 груд. 2022

Виставка поробок та малюнків до Нового року

Шановні батьки та вихованці! Пропонуємо Вам прийняти участь у вистаці поробок "Новорічна іграшка" та малюнків " Новорічні фантазії"

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

На сторінці "Запобігання дитячому травматизму (робота з батьками)" розміщено рекомендації для батьків "Допомога при зимових травмах"
22 груд. 2022

Якісна дошкільна освіта: допомога та підтримка

Протягом 2022 року управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області проведено ряд заходів, розроблено інформаційні та консультативні матеріали, спрямовані на підтримку закладів дошкільної освіти у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
21 груд. 2022

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

До уваги батьків! Ознайомлення із народними традиціями, святами на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнного стану" розміщено вірші, які ви можете вивчити з дітьми до Нового року.
21 груд. 2022

Психологічна підтримка батьків та дітей

Відчуття небезпеки, тривоги, переривання звичних рутин, постійні зміни та рух — усе це може злякати дитину, викликати нерозуміння і дискомфорт. Основне, що потрібно пам’ятати — якщо батьки поруч і здорові, вони можуть надати дитині психологічну підтримку.
20 груд. 2022

Чарівна вистава для дітей Київського району

20 грудня в Харківському палаці дитячої та юнацької творчості відбулася Новорічна вистава. З вітальними словами до маленьких харків’ян звернувся заступник голови адміністрації Київського району Харківської міської ради Івлєв Володимир Вікторович, який побажав всім здоров’я, щастя, щирих посмішок, миру та спокою в кожній родині. З великим задоволенням діти отримали святкові подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова.
20 груд. 2022

Новорічні заходи для дітей у Харкові

Для маленьких харків’ян підготували низку новорічних заходів, які проходять на ст. м. «Університет».

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

На сторінці "Запобігання дитячому травматизму (робота з батьками" розміщено рекомендації для батьків "Коли на вулиці ожеледь. Правила безпеки"
19 груд. 2022

Подарунки від Харківського міського голови І.О. Терехова

Вихованці закладу отримали новорічні подарунки від Харківського міського Голови Ігора Олександровича Терехова!
19 груд. 2022

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Шановні батьки! Пропонуємо Вам різноманітні заходи для дітей у цей святковий день, перегдянути їх ви можете на сторінці "Підтримка дошкільнят в умовах воєнногос стану" Зичимо, щоб святий Миколай приніс у кожну родину Мир та злагоду. Бажаємо , щоб із святом прийшла довгоочікувана Перемога в нашу країну.