Чарівна вистава для дітей Київського району

20 груд. 2022
20 грудня в Харківському палаці дитячої та юнацької творчості відбулася Новорічна вистава. З вітальними словами до маленьких харків’ян звернувся заступник голови адміністрації Київського району Харківської міської ради Івлєв Володимир Вікторович, який побажав всім здоров’я, щастя, щирих посмішок, миру та спокою в кожній родині. З великим задоволенням діти отримали святкові подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Наближається диво зимових свят, на яке так чекає кожна дитина та й більшість дорослих. Гостинно запрошує на свята Святий Миколай. Саме він сьогодні, 20 грудня, подарував близько 100 дітям Київського району яскраву, веселу, чарівну виставу, яка відбулася в теплому та затишному Харківському палаці дитячої та юнацької творчості.

З великим задоволенням діти отримали святкові подарунки від Харківського міського голови Ігоря Терехова, який, навіть у воєнний час, піклується про малечу, створюючи для них святкову новорічну атмосферу.

Діти із захопленням слідкували за казковими пригодами героїв, отримали чудові враження і гарний новорічний настрій.