ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

8 груд. 2022
В рамках проведення Тижня права улюблені мультиплікаційні персонажі розкажуть дітям про право на піклування і любов, ім’я та розвиток.

1. Права дитини з Рубі та Джеком – це добрий анімаційний фільм про брата Джекі та його старшу сестру Рубі, яка цікаво розповідає, навіщо їм права та які вони бувають. Мультфільм створений за підтримки Дитячого Фонду Юнісеф. Перекладений українською.

2. Азбука прав дитини із серії “Смішарики” – цикл коротких мультфільмів про дитячі права для найменших глядачів. Мультики створені на основі Конвенції про права дитини.

3. Просто, цікаво та захопливо про права дитини розповідають 27 коротких анімаційних мультфільмів, знятих за підтримки Юнісеф. У кожному з них йдеться про окреме право, гарантоване кожній дитині від народження.

4. Мультфільм для дітей на правову тематику «Кінь проти Хом’яка» створений для дошкільнят та знайомить їх із роллю суду та ідеєю справедливості. Знятий за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Знятий українською.

5.  Абетка прав для дітей – буктрейлер до книги «Конвенція про права дитини» з фрагментами відомих мультфільмів. Доступна та цікава розповідь про основні права дитини. Розрахована на дітей молодшого шкільного віку.

6. Мультфільм «Права дітей» створений на основі казок самими дітьми, вихованцями мультиплікаційної студії «Равлик».