25 лип. 2023

До уваги батьків!

Дві важливі справи для безпечної літньої прогулянки з дитиною
24 лип. 2023

До уваги педагогів!

Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН на 2023/2024 навчальний рік
22 лип. 2023

Про поширення освітніх матеріалів з мінної безпеки

Інформування учасників освітнього процесу від Департамент науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації
20 лип. 2023

Найсолодше свято – Міжнародний день торта!

20 липня, весь світ відзначає найсолодше свято – Міжнародний день торта! Це солодке свято присвячене миру і дружбі між людьми, народами і цілими країнами. Торт – улюблений смаколик дітей всього світу. Торт – це завжди свято, позитив, а головне сюрприз, якому радіють наші діти. Вихованці вітають всіх з Міжнародний Днем Торта! Смакуйте на здоров’я! Будьте здорові та щасливі!
19 лип. 2023

Інформація для батьків вихованців "Ви любите читати зі своїми малюками? "

МОН з UAnimals зробили добірку книжок, яка допоможе діткам ознайомитися з життям тварин, а також підкаже, як навчитися турботи та любові до них
17 лип. 2023

Створення комфортного середовища для виховнців

Працівники ЗДО № 242 продовжують підтримувати територію та будівлю закладу у належному стані, створювати затишне середовище для дітей. На території пофарбовані дитячі майданчики, паркан, відремонтовані павільйони, облаштовані клумби . Поштукатурено та пофарбовано цоколь будівлі, зроблено косметичний ремонт харчоблоку, сходових прольотів, музичної зали. Ми продовжуємо створювати комфортне та безпечне середовище для наших вихованців. Чекаємо на зустріч!
14 лип. 2023

Запрошуємо до участі!

Про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів “Код Нації” до 32-ї річниці Незалежності України
13 лип. 2023

Catch-up кампанія з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи

План проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення Харківської області в 2023 році, який затверджений заступником голови Харківської ОВА
12 лип. 2023

Підсумки проведення Всеукраїнського Тижня безпеки

Педагоги та батьки закладу прийняли участь у Всеукраїнському Тижні безпеки, який був проведений з 03 по 10 липня 2023 року в рамках проєкту, який реалізується ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" у рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти відповідно до листа МОН від 30.06.2023 № 4/2261-23 «Про проведення Всеукраїнського тижня безпеки» . Всі учасники отримали сертифікати.
11 лип. 2023

Всесвітній День шоколаду

У закладі пройшов тематичний день до Всесвітнього дня шоколаду Вихованці закладу вітають всіх із цим чудовим днем! Бажають, щоб Ваше життя було таким же солодким, як справжній шоколад! Хай у ньому відбуваються тільки добрі події, нехай воно буде мирним, переповненим гармонією, щастям і гарним настроєм! Даруйте один одному шоколад смакуйте його із задоволенням та будьте здорові!