14 серп. 2023

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ !

Ознайомлення із нормативно-правовіими документами. що регламенутють діяльність закладу дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік в онлайн режимі.
9 серп. 2023

Семінар "Особливості атестації педпрацівників у контексті нового Положення про атестацію педагогічних працівників"

09 серпня 2023 р. завідувач та вихователь-методист були учасниками семінару "Особливості атестації педпрацівників ЗЗСО у контексті нового Положення про атестацію педагогічних працівників"
8 серп. 2023

Про поширення освітніх матеріалів з мінної безпеки

Інформування учасників освітнього процесу від Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації
7 серп. 2023

Підготовка до нового навчального року: добірка корисних матеріалів для освітян

о початку нового навчального року залишається небагато часу, і вся увага прикута до питань щодо створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти, здійснення заходів мінної безпеки, забезпечення комфортних умов для всіх учасників освітнього процесу. Державна служба якості освіти України підготувала добірку корисних матеріалів для освітян, які допоможуть під час підготовки до нового 2023/2024 навчального року.
3 серп. 2023

До уваги батьків!

Про проведення марафону “Присвята рідному місту”
3 серп. 2023

У МОН пропонують внести зміни до Порядку обліку дітей дошкільного та шкільного віку

Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684» щодо змін в Порядку обліку дітей дошкільного та шкільного віку.
2 серп. 2023

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ!!!

СТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-МЕДІЙНУ РУБРИКУ «ЗАПИТАТИ У ФАХІВЦЯ» ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року
28 лип. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Щоб прогулянка була безпечною: навчаємось мінній безпеці разом з дитиною
27 лип. 2023

Літній оздоровчий період

Літо дарує своє тепло і радість тим, кому це найбільше необхідно – нашим дітям. Вихованці закладу проводять літо цікаво та захоплююче: веселі ігри, догляд за тваринами, знайомство з новими друзями, участь у різних заходах, подорожі з батьками. Бажаємо всім яскравих, теплих, сонячних днів, гарного та корисного відпочинку!