30 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності

Колектив закладу долучилися до написання 23-го Радіодиктанту національної єдності, присвяченого Дню української писемності та мови. Мета такої акції - об’єднати людей навколо України в усьому світі. Текст "Дороги України" написала письменниця Катерина Калитко, диктант читав актор театру і кіно Олексій Гнатковський. Дуже приємно відчувати себе в єдності з усією країною !!!
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Вихованці вітають усіх з Днем української мови та писемності. У закладі з нагоди свята відбувся онлайн-флешмоб «Зачаруй мене розмовою українською солов’їною мовою». Діти кожної групи показали свої вміння спілкуватися та декламувати твори українських поетів про мову. Рідну мову ми вивчаємо, її любимо та розмовляємо!
26 жовт. 2023

До дня української писемності та мови

Педагоги ЗДО № 242 створили навчальне відео, яке допоможе дітям пізнавати свою рідну мову, сприятиме бажанню спілкуватися, збагачуватиме знання малят про поетів, письменників, про їх твори, виховуватиме любов до національних традицій, до краси і гармонії рідного слова. Бажаємо всім родинам, що бережуть українське слово, – добра, щастя, натхнення, миру, світлого майбутнього. Любіть, шануйте, бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.
23 жовт. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Порадник для батьків "Подбайте про безпеку дитини". Підготовлено в межах проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в України".
20 жовт. 2023

До уваги педагогів та батьків! Освітня програма "Освіта і піклування"

Програма освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування / Education & Care» розроблена відповідно до нової редакції Базового компонента дошкільної освіти (2021 р.). У програмі відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини від двох до шести (семи) років життя, уніфіковано вимоги до навченості, вихованості та розвиненості дітей кожної вікової групи.
18 жовт. 2023

Освітній форум «Дошкілля ХХІ століття: виклики, досвід, інновації»

16 жовтня 2023 року відбувся Освітній форум «Дошкілля ХХІ століття: виклики, досвід, інновації». Під час форумум були виствітлені найгостріші питання роботи закладів дошкільної освіти в умовах війни, цікаві кейси та новітні методики у сфері дошкілля.
17 жовт. 2023

Важливо!

Оновлено сервіс Диспетчерської служби "1562" м. Харкова
16 жовт. 2023

Участь у Всеукраїнських акціях вихованців та працівників закладу

Заклад дошкільної освіти приймає участь у VІІІ Всеукраїнській акції «Happy Гав для Сірка» та VІІ Всеукраїнській акції "Подарунок для пухнастого"
13 жовт. 2023

Виставка "Дивовижні фантазії осені"

Запрошуємо вихованців та батьків взяти участь у виставці сімейної творчості "Дивовижні фантазії осені", яка відбудеться з 16.10.2023 по 31.10.2023. Пропонуємо Вам провести спільну творчу діяльність разом з дітьми!!!
12 жовт. 2023

В Україні розпочався місяць кібербезпеки

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та за сприяння Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запустило місяць кібербезпеки та просвітницької кампанії з кібергігієни.