19 черв. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Навчіть дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети та головне правило мінної безпеки: Не підходь! Не чіпай!
18 черв. 2023

Всесвітній День батька

Сьогодні вихованці закладу вітають вісх татусів з Днем батька. У житті кожної дитини батько грає важливу роль, будучи гарантом захисту, мудрим порадником і другом. Бажаємо Вам родинного благополуччя, гордості за дітей, здоров’я і віри в свої сили.
16 черв. 2023

Звітування керівника закладу Косенко Г.О.

16.06.2023 відбулося звітування керівника закладу № 242 Косенко Г.О. про свою діяльність за підсумками 2022/2023 року навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю.
16 черв. 2023

Всеукраїнський тиждень взаємодії з батьками

Захід буде реалізовано ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" у рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни з 19.06.2023 по 23.06.2023 .
14 черв. 2023

До уваги харків'ян!

Час здійснювати ваші бажання разом з Карткою харків`янина!
14 черв. 2023

Всесвітній День донора

Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та / або її компонентів.
13 черв. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Поради для учасників освітнього процесу в умовах надзвичайних ситуацій: "Мінна безпека на прибережних територіях"
12 черв. 2023

Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту»

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» повідомляє, що державна установа «Український інститут розвитку освіти» у червні-вересні 2023 року проводить Всеукраїнський фестиваль «Сучасне дошкілля під крилами захисту»»
9 черв. 2023

Штаби гуманітарної підтримки постраждалим Херсонщини

Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина. У Харківській гімназії № 55 ХМР ХО (вул. Валентинівська, 13-Д, центральний вхід) та ХСШ № 62 ХМР ХО (вул. Вальтера, 2, центральний вхід) будуть працювати штаби гуманітарної підтримки постраждалим Херсонщини (режим роботи з 09.00 до 18.00 без вихідних). Для допомоги постраждалим є потреба в: 1. Питній воді (бутильованій). 2. Засобах особистої гігієни (зубні, пасти, щітки, жіноча гігієна, миючі засоби). 3. Продуктах харчування тривалого зберігання (рибні, овочеві, м’ясні консерви, олія, згущене молоко, чай, кава, вермішель швидкого приготування). 4. Кормах для домашніх тварин та клітки для їх транспортування. 5. Моторних човнах. Ми непереможні, коли єдині!!!
8 черв. 2023

Підсумки роботи закладу за 2022/2023 н.р.

07.06.2023 року в режимі онлайн відбулося засідання педагогічної ради закладу за темою "Підсумки роботи за 2022/2023 навчальний рік"