6 черв. 2023

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ ПЕДАГОГІВ

Типова програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників щодо організації безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти
5 черв. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

ПОРАДИ ВІД ЕКСПЕРТІВ ЮНІСЕФ: “ЯК ПІДТРИМАТИ ДІТЕЙ У СТРЕСОВИХ СИТУАЦІЯХ”. Наразі тисячі людей вимушені перебувати в укриттях, щоб врятуватися від обстрілів у зоні активних бойових дій. Експерти ЮНІСЕФ підготували поради, як підтримати дітей у стресових ситуаціях та допомогти їм подолати тривогу та страх. Що батькам потрібно говорити та робити, аби дитина почувалася спокійно?
5 черв. 2023

У межах ініціативи першої леді України Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я Міністерство освіти і науки впроваджує пріоритетний проєкт – «Психосоціальна підтримка та психологічна допомога на всіх рівнях освіти». УМІННЯ СПРАВЛЯТИСЯ ЗІ СТРЕСОМ – ЦЕ ТЕ, ЧОГО МОЖНА ТА ТРЕБА НАВЧИТИСЯ

Зі святом Останнього дзвоника

Привітання начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Олени Вєдяєвої
2 черв. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

2 черв. 2023

Вітання голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Неллі Казанжиєвої зі святом Останнього дзвоника

2 черв. 2023

Літній оздоровчий період - сприятлива пора для оздоровлення дітей

Літо – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку. Широке використання природних чинників – повітря, сонця, води, збагачення харчування свіжими ягодами і фруктами, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив.

Про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у травні 2023 року

Челендж «Моя улюблена іграшка» приурочений до ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Вихованці закладу прийняли участь у челенджі «Моя улюблена іграшка», який було ініційовано Управлінням освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради до ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.

Привітання з ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Кожна дитина – це наш найдорожчий скарб, наша радість і майбутнє. Зичимо, щоб кожна дитина зростала в мирі та родині. Бажаємо наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей! Дорогі наші дітки, будьте здорові, радісні, мрійте та любіть Україну.