1 лип. 2023

Карантин через COVID-19 завершується з 1 липня

З 01.07.2023 завершується дія карантину та режиму надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусу
30 черв. 2023

До уваги батьків!

Про діяльність ГО "Підтримай дитину"
28 черв. 2023

День Конституції України

Вихованці ЗДО № 242 вітають з Днем Конституції! Зі святом Конституції, країно, Для нас ти неповторна і єдина! Щаслива будь під чистим мирним небом – А більше нам нічого і не треба!
27 черв. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Потурбуйтеся, аби відпочинок був не лише приємним, а й безпечним! Пояснюйте дітям про правилами безпечних канікул! А корисний матеріал для бесід, розроблений спільно з UNICEF Ukraine, чекає вас на сайті ДСНС України.
26 черв. 2023

В рубриці «Сучасне дошкілля під крилами захисту» з’явилися нові матеріали для розвитку дошкільнят

Команда Міністерства освіти і науки спільно з ДУ «Український інститут розвитку освіти» додали нові матеріали до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», які доцільно використовувати у спілкуванні з дітьми дошкільного віку.
23 черв. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ВЗАЄМОДІЇ З БАТЬКАМИ

Батьки та педагоги закладу стали учасниками Всеукраїнського тижня взаємодії з батьками в рамках проєкту «ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕРВНОСТІ НАВЧАННЯ ТА РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ В УМОВАХ КРИЗИ В УКРАЇНІ», який реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та ДУ «Український інститут розвитку освіти»
22 черв. 2023

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ ПЕДАГОГІВ

Патріотичний кейс Дошкілля України. Український інститут розвитку освіти підготував для педагогів кейс з матеріалами щодо формування у дітей соціально-громадянської компетентності, почуття належності до своєї Батьківщини - України.
21 черв. 2023

Поради практичного психолога

Практичні поради: ЯК ДОПОМОГТИ ЛЮДИНІ, ЯКА ПЕРЕЖИВАЄ ПАНІЧНУ АТАКУ? ЯК КОРЕГУВАТИ РІВЕНЬ СТРЕСУ В ОРГАНІЗМІ ЗА ДОПОМОГОЮ ВПРАВ.
19 черв. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Навчіть дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети та головне правило мінної безпеки: Не підходь! Не чіпай!
18 черв. 2023

Всесвітній День батька

Сьогодні вихованці закладу вітають вісх татусів з Днем батька. У житті кожної дитини батько грає важливу роль, будучи гарантом захисту, мудрим порадником і другом. Бажаємо Вам родинного благополуччя, гордості за дітей, здоров’я і віри в свої сили.