25 вер. 2023

В Україні розробили посібник із проєктування укриттів у дитсадках і школах

З 1 листопада 2023 року набувають чинності нові будівельні норми, для будівництва захисних споруд цивільного захисту (ДБН В.2.2-5:2023). Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розробило «Практичний посібник з проектування укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти».
24 вер. 2023

З днем працівників дошкільної освіти

З Днем працівників дошкільної освіти колектив садочка вітають наші вихованці! Нехай лагідна посмішка дітей дарує Вам невичерпну енергію, життя буде наповнене щастям та добробутом, а в оселі - панують мир і злагода. Хай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю. Міцних сил Вам, здоров’я, миру і благополуччя❤️
21 вер. 2023

Освітній серіал "Обережно! Кібершахраї!"

Працівники закладу пройшли освітній курс "Обережно! Кібершахраї!" та отримали сертифікати
20 вер. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Чим зайняти дитину в надзвичайній ситуації - ігри та заняття для дітей у незвичних обставинах
19 вер. 2023

20 вересня відбудеться Форум якості освіти для освітян

20 вересня 2023 року Державна служба якості освіти України запрошує освітян на Форум якості освіти, ключовою метою якого стане питання забезпечення якісної освіти в умовах війни з проєкцією на перемогу.
18 вер. 2023

ФЕСТИВАЛЬ «СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ»

З 18 вересня розпочинається ІІ (фінальний) етап фестивалю «Сучасне дошкілля під крилами захисту». Захід зібрав в єдиному педагогічному колі науку й практику українського дошкілля. Презентації найсучасніших досвідів імплементації Базового компонента дошкільної освіти будуть транслювати з 18 до 22 вересня о 13.00.
18 вер. 2023

VІІІ Всеукраїнська акція

«Happy Гав для Сірка» з 04 по 25 жовтня 2023 року
15 вер. 2023

Дія. Освіта

«Дія. Цифрова освіта» має офіційну адресу в Інтернеті
14 вер. 2023

Єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
13 вер. 2023

Серпнева конференція 2023: Дошкілля

На Серпневій конференції спілкувалися про наймолодших — дошкільнят та їхніх вихователів. Обговоренню присвятили окрему панель — Дошкілля.