15 вер. 2022

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ !

Переліки навчальної літератури та програм, які рекомендовані для використання в освітньому процесі у 2022/2023 навчальному році
14 вер. 2022

Відеоуроки з основ мінної безпеки

З метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти учнів і працівників, підвищення рівня обізнаності дітей різного віку щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечним предметами та зведенням до мінімуму людських жертв Головне управління ДСНС України у Харківській області, Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України спільно з організацією UNICEF підготували «Уроки з основ мінної безпеки».
13 вер. 2022

Педагогічні працівники, які вимушено змінили місце проживання можуть отримати документи про категорію в ДНУ «ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ»

Інформацію про присвоєні педагогічним працівникам за результатами атестації кваліфікаційні категорії станом на кінець 2021 року можна отримати в Державній науковій установі «Інститут освітньої аналітики».
12 вер. 2022

Кров заради життя!

До участі в цій важливій справі вже приєднались представники Управління освіти адміністрації Київського району та директори шкіл. Не будьмо байдужими! Разом ми врятуємо життя!
9 вер. 2022

Про проведення акції

«Героям сучасності»
9 вер. 2022

Про проведення міського челенджу

«Є професія у світі – серце віддавати дітям!»
5 вер. 2022

Тематична вебконсультація «Програмно-методичне забезпечення діяльності ЗДО у 2022/2023 н.р.»

До 22 вересня 2022 року відкрито доступ на сайті ХАНО до матеріалів тематичної вебконсультації «Програмно-методичне забезпечення діяльності ЗДО, що здійснюється в межах регіонального серпневого науково-методичного марафону-2022 «До старту Державного стандарту базової середньої освіти» (в асинхронному форматі).
2 вер. 2022

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Інформ-реліз за серпень 2022 року
1 вер. 2022

Вітаємо з Днем знань!

Усіх дошкільнят, батьків та колег вітаємо з Днем знань, з новим навчальним роком!
1 вер. 2022

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань

Сьогодні до всіх учнів, батьків та вчителів Харкова з привітаннями звернувся Харківський міський голова Ігор Терехов, побажав сил та натхнення педагогам, нових відкриттів школярам та добробуту кожній харківській родині.