21 вер. 2022

Онлайн-курс для вихователів

Педагогічні працівники можуть пройти новий фасилітований онлайн-курс «Почути голос дитини: культура демократії в дошкіллі». Заявки на участь приймаються до 3 жовтня 2022 року. Участь у ньому можуть узяти адміністратори, вихователі, практичні психологи, які працюють у дошкіллі.
20 вер. 2022

До уваги батьків!

Головне управління ДСНС України у Харківській області наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпечної поведінки. В умовах дистанційного навчання та в період канікул більшість дітей залишаються дома без нагляду батьків, тому рятувальники ДСНС звертаються до батьків з проханням подбати про безпеку своїх дітей.
19 вер. 2022

Підтримай дитину: розклад цікавинок із дошкільником на тиждень

Рекомендації телеграм-каналу «Підтримай дитину» у межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки»
16 вер. 2022

До уваги педагогічних працівників!

Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «ПРОБЛЕМИ ЦИВІЛІЗАЦІЙНОЇ СУБ’ЄКТНОСТІ УКРАЇНИ: МІСІЯ НАУКИ І ОСВІТИ»
16 вер. 2022

Підвищення кваліфікації для вихователів

ІППО - платформа інститутів післядипломної педагогічної освіти
15 вер. 2022

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ !

Переліки навчальної літератури та програм, які рекомендовані для використання в освітньому процесі у 2022/2023 навчальному році
14 вер. 2022

Відеоуроки з основ мінної безпеки

З метою створення безпечних умов перебування у закладах освіти учнів і працівників, підвищення рівня обізнаності дітей різного віку щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечним предметами та зведенням до мінімуму людських жертв Головне управління ДСНС України у Харківській області, Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС України спільно з організацією UNICEF підготували «Уроки з основ мінної безпеки».
13 вер. 2022

Педагогічні працівники, які вимушено змінили місце проживання можуть отримати документи про категорію в ДНУ «ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ»

Інформацію про присвоєні педагогічним працівникам за результатами атестації кваліфікаційні категорії станом на кінець 2021 року можна отримати в Державній науковій установі «Інститут освітньої аналітики».
12 вер. 2022

Кров заради життя!

До участі в цій важливій справі вже приєднались представники Управління освіти адміністрації Київського району та директори шкіл. Не будьмо байдужими! Разом ми врятуємо життя!
9 вер. 2022

Про проведення акції