13 лип. 2022

«Діти_Харкова_прагнуть_миру»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує учнів, вихованців, їх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Харкова долучитись до челенджу «Діти_Харкова_прагнуть_миру»
12 лип. 2022

Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує всіх учасників освітнього процесу долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту».
11 лип. 2022

Фотоконкурс до Дня української державності

У Харкові стартував фотоконкурс до Дня української державності
8 лип. 2022

З Днем родини!!!

Шановні наші вихованці, батьки та працівники закладу! Вітаємо з Днем родини! Миру, добробуту, здоров я зичимо Вам, у нашій рідній Україні!
7 лип. 2022

Мінна безпека!

Відеозанняття "Вибухонебезпечні предмети"
6 лип. 2022

Бесіди та поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.
5 лип. 2022

Семінар-нарада КВНЗ "ХАНО"

4 лип. 2022

Онлайн-презентація посібника «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни»