«Діти_Харкова_прагнуть_миру»

13 лип. 2022
Департамент освіти Харківської міської ради запрошує учнів, вихованців, їх батьків, освітян закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти міста Харкова долучитись до челенджу «Діти_Харкова_прагнуть_миру»

«Діти_Харкова_прагнуть_миру» з метою надання моральної підтримки всім тим, хто наближає нас до перемоги. Тематика челенджу - віримо в нашу Перемогу, чекаємо миру, підтримуємо всіх, хто її наближає: захисників, медиків, рятувальників, волонтерів тощо. Формат - індивідуальні та колективні відеозвернення державною мовою тривалістю до 1 хвилини. Відео може бути розміщено на особистій сторінці, на сторінці батьків учасника або на сторінці закладу освіти, у якому навчається дитина.

Обов'язкові умови зазначені на сайті:сайт Департаменту освіти.