21 жовт. 2022

ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Команда The LEGO Foundation з радістю продовжує ділитися з нами ідеями ігрових онлайн-зустрічей. Сподіваємось, що запропоновані ідеї надихають вас та є корисними під час взаємодії з дітьми.
20 жовт. 2022

Правила безпечної поведінки в цифровому середовищі

Дотримання правил безпечної поведінки в цифровому середовищі
20 жовт. 2022

Районний челендж до Дня української мови та писемності!!!

Запрошуємо вихованців, педагогів та батьків взяти участь у челенджі до Дня української писемності та мови
19 жовт. 2022

Науково-методичний вебсемінар для педагогічних працівників

«Основні підходи до аналізу результатів моніторингу якості освіти»
18 жовт. 2022

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА: В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА КАМПАНІЯ ДО ДНЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

За підтримки першої леді Олени Зеленської в Україні розпочалася інформаційна кампанія «Скажи чесно, як ти?», що має на меті допомогти громадянам подолати стрес і тривожність.
17 жовт. 2022

Дивовижні фантазії осені

Запрошуємо дітей та батьків прийняти участь у виготовленні поробок з природного матеріалу.
17 жовт. 2022

Спільнотека від ЮНІСЕФ

СПІЛЬНОТЕКА — це каталог діджитал та друкованих матеріалів із тем безпеки, харчування, здоров’я та гігієни, психологічної та соціальної підтримки тощо. Всі матеріали розроблені консультантами Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та експертами в різних галузях і мають на меті допомогти сім’ям, які постраждали від війни, переселенцям, молоді, дітям, освітянам, медикам, соцпрацівникам та іншим.
14 жовт. 2022

З Днем захисника та захисниць України

Діти та працівники вітають всіх захисників і захисниць зі святом. Бажають їм МИРУ, ДОБРА, ПЕРЕМОГИ! Ми переможемо! Все буде Україна! Бережіть себе!
11 жовт. 2022

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!!! Онлайн-уроки для дошкільнят

Розвиваючі завдання для дітей допомагають розвитку образного мислення та дрібної моторики, сприйняття кольору, орієнтування в просторі.
10 жовт. 2022

10 жовтня - Всесвітній день психічного здоров'я

Всесвітній день психічного здоров'я відзначається у світі з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров'я (World Federation for Mental Health), з метою підвищення інформованості населення щодо проблем психічного здоров'я і способів його зміцнення, а також профілактики і лікування психічних розладів, передає Ukr.Media.