6 груд. 2023

День Збройних сил України!

Захисників і захисниць вітаємо з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Дякуємо всім, хто сьогодні, ціною власного життя, захищає нашу незалежність. Шануємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за Україну.
5 груд. 2023

Конкурс творчих робіт «Листівка захиснику України»

Вихованці закладу разом з батьками приймають активну участь у конкурсі за номінаціями: «Листівка, що надихає»; «Мирне майбутнє Харкова»; «З Україною у серці».
1 груд. 2023

Освітня акція “Подаруй частинку тепла захисникам”

Протягом грудня на каналах “Харків надихає” та “Герої освітнього фронту” триває акція “Подаруй частинку тепла захисникам”, щоб потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життям; щоб подякувати героям сучасності, мотивувати та нагадати нашим захисникам та захисницям, як сильно в них вірять не лише дорослі представники освітнього фронту, а й малеча та юне покоління – майбутнє України.
1 груд. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2023 року.
30 лист. 2023

Всесвітній день домашніх тварин

Вихованці вітають усіх, в кого є домашній улюбленець. Домашні тварини – це не тільки джерело радості для дитини, а й важливий чинник її розвитку.
29 лист. 2023

ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Вихователь Лемешко А.М. пропонує батькам разом з дітками виготовити чудову прикрасу "Ангел", який є символом світла та добра, любові та захисту.
28 лист. 2023

ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Образотворча діяльність з дітьми: «Чобіток для гостинців» пропонує зробити дітям разом з батьками вихователь Зінченко С.М.
27 лист. 2023

Конкурс творчих робіт «Листівка захиснику України»

Шановні діти та батьки! Районний Конкурс творчих робіт проводиться з метою організації патріотичного виховання дітей дошкільного віку, розвитку морально-етичних якостей дітей, сприяння їх самореалізації та творчого розвитку.
24 лист. 2023

Районний конкурс малюнків "Стоп насильству"

До щорічної акції "16 днів проти насильства", яка проходить з 25 листопада по 10 грудня, Комітет у справах сім'ї, молоді та спорту по Київському району Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради проводить районний конкурс малюнків "Стоп насильству"
21 лист. 2023

День гідності та свободи

Цей день – символ творення новітньої історії держави та пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та вибір народу щодо європейського розвитку держави.