16 січ. 2024

Підсдсумки VІІ Всеукраїнської акції "Подарунок для пухнастого"

Вітаємо Орєхова Олександра вихованця ЗДО № 242, який отримав Подяку за підсумками VІІ Всеукраїнської акції "Подарунок для пухнастого".
12 січ. 2024

Конкурс "Зимова казка"

Шановні батьки та діти! Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі творчих робіт «Зимова казка» з 15.01.2024 року по 15.02.2024 року.
9 січ. 2024

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

Музичний керівник Сич Ю.Б. пропонує батькам разом з дітьми виготовити музичні інструменти у вигляді ялинок.
5 січ. 2024

До уваги педагогів та батьків!

Граматичний курс з української мови від Всеукраїнського руху «Єдині»
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

правління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року.
2 січ. 2024

Районний конкурс малюнків "Стоп насильству"

Вітаємо вихованців ЗДО № 242, які стали учасниками районного конкурсу малюнків "Стоп насильству" та отримали спільну подяку від Харківської міської ради, Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Комітету у справах сім'ї, молоді та спорту по Київському району.
1 січ. 2024

З НОВИМ РОКОМ!

Вихованці та працівники закладу вітають всіх з Новим роком. У це свято хочеться побажати миру та спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, успіхів у всіх починаннях, міцного здоров'я! Щиро бажаємо всім нам перемоги. Нехай в новому році близькі та рідні будуть поруч. а вдома, щоб було завжди тепло і затишно.
29 груд. 2023

Вітання з Новим роком Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Дорогі діти, шановні батьки та освітяни! Прийміть щирі вітання з Новим 2024 роком! Новий рік – це нова сторінка життя, новий початок і сподівання на краще майбутнє. Це особливий час, коли ми згадуємо рік, яркий минув, радіємо досягнутим успіхам та плануємо нові цілі, тож нехай життя буде наповнене безліччю фарб, яскравих подій та пригод. Нехай 12 місяців Нового року принесуть кожному щастя, успіх та натхнення, обов’язково збудуться всі наші новорічні мрії. Сподіваюся, що новий рік стане для кожного з нас символом нових перемог і досягнень. А головне - у 2024 році в Україні нарешті запанує мир і спокій! Щасливого Нового року!
27 груд. 2023

ВЗАЄМОДІЯ З ВИХОВАНЦЯМИ

Зима по-своєму красива і чарівна пора року. Вихователь Зінченко С.М. пропонує батькам та дітям створити чудову композицію «Зимова казка» та зробити з паперу доброго Санту. Залучайтеся до спільної діяльності з дітьми та отримайте багато радості від результатів творчості!
26 груд. 2023

Безпека учасників освітнього процесу під час зивових свят

На виконання листа МОН №1/19632-23 від 13.12.2023 "Про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час зимових канікул" у закладі проведено інформаційно-розяснювальну роботу з батьками вихованців з питань дотримання вимог безпеки, з працівниками закладу проведено інструтажі з пожежної безпеки, дій у надзвичайних ситуаціях.