31 січ. 2024

Перемога у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"

Вітаємо з перемогою Томан Дмитра, який посів І місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець" (номінація «Малюнок»). Щиро дякуємо батькам за за плідну співпрацю та активну участь! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди бути щасливим і успішним!
30 січ. 2024

До уваги батьків та педагогів!

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами вебконсультації за темою «Забезпечення партнерської взаємодії з батьками вихованців в умовах дистанційної освіти».
29 січ. 2024

Районний творчий конкурс "Зимова казка"

Вихованці та батьки закладу приймають участь районному творчому конкурсі "Зимова казка". Дякуємо дітям та батькам за співпрацю
24 січ. 2024

Підсумки районного конкурсу "Листівка захиснику України"

Вітаємо з перемогою Курило Ксенію, вихованку групи № 6 "Метелик", яка посіла ІІ місце у районному конкурсі «Листівка захиснику України», номінація «Мирне майбутнє Харкова».
23 січ. 2024

Перемога у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Мій домашній улюблець"

Вітаємо нашого вихованця Томана Дмитра, який посів І місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості др Всесвітнього дня домашніх тварин «Мій домашній улюбленець» (номінація «Малюнок»). Щиро дякуємо батькам за за плідну співпрацю та активну участь! Бажаємо подальших успіхів і перемог!
22 січ. 2024

З Днем соборності України!

Вихованці ЗДО № 242 вітають з Днем Соборності України. Щиро бажають завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Діти привітали Україну долоньками синього та жовтого кольорів, думками «Що для мене Україна» та фото-колажем «Мундруй Україною» - це об’єднало усіх учасників в єдине дружнє «віртуальне» коло.
19 січ. 2024

Міжнародний день зимових видів спорту

19 січня – Міжнародний день зимових видів спорту. Вихованці закладу займаються тим зимовим видом спорту, який їм подобається. Поєднання тренувань та загартування сприяє підвищенню стійкості організму дитини до застудних хвороб і зміцнення імунітету. А скільки радості приносять зимові види спорту для дітей!
18 січ. 2024

Канал зв'язку для батьків майбутніх першокласників

На допомогу батькам дітей старшого дошкільного віку, майбутніх першокласників, педагогам закладів дошкільної освіти
17 січ. 2024

До уваги батьків!

Інформація щодо протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню ГРВІ, грипу та COVID-19
16 січ. 2024

Підсдсумки VІІ Всеукраїнської акції "Подарунок для пухнастого"

Вітаємо Орєхова Олександра вихованця ЗДО № 242, який отримав Подяку за підсумками VІІ Всеукраїнської акції "Подарунок для пухнастого".