25 груд. 2023

Вітання з Різдвом Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Шановні освітяни, дорогі діти та батьки! Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Це свято нам дає надію на диво, переповнює вірою у краще та надихає творити добро. Бажаю у це чарівне свято миру і спокою у кожному домі, сімейного затишку, душевної рівноваги, благополуччя, нових вражень та щирих емоцій. Нехай ваше життя наповниться радістю, бажаними перемогами і гарним настроєм. Щасливого, доброго та затишного Різдва! З найкращими побажаннями Олена ВЄДЯЄВА, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
24 груд. 2023

Підсумки освітньої акції “Подаруй частинку тепла захисникам»

Від щирого серця дякуємо всім, хто долучився до акції “Подаруй частинку тепла захисникам”, привітав захисників зі святами, надіслав теплі слова подяки, підтримки та поваги.
20 груд. 2023

Як навчати дітей мінної безпеки

18 грудня 2023 р. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з МОН, МВС та ДСНС запустили онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки» для освітян, рятувальників та поліцейських, присвячений ефективному викладанню мінної безпеки дітям і підліткам з огляду на їхні вікові та психологічні особливості в інтерактивній формі, що відповідає міжнародним нормам мінної просвіти.
14 груд. 2023

Як зменшити стрес у дитини під час надзвичайних подій?

“Підтримайте дитину грою”
13 груд. 2023

Перемога у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Чарівна осінь»

Вітаємо нашого вихованця Кукліна Єгора, який посів ІІ місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Чарівна осінь» (номінація «Малюнок»). Щиро дякуємо батькам за за плідну співпрацю та активну участь! Бажаємо подальших успіхів і перемог!
12 груд. 2023

Акція "16 днів проти насильства"

Вихованці ЗДО № 242 долучилися до щорічної акції "16 днів проти насильства». Роботи дітей були надані на районний конкурс малюнків «Стоп насильству», який було організовано Комітетом у справах сім'ї, молоді та спорту по Київському району Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.
11 груд. 2023

ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ ТА БАТЬКАМИ

Різдвяні колядки та щедрівки для дітей
8 груд. 2023

Акція "Подаруй частинку тепла захисникам"

Яковлєва Аріна вихованка групи № 3 з мамою, доєдналися до освітньої акції «Подаруй частинку тепла захисникам». Вони зробили обереги для захисників, в які вклали частинку тепла, любові та вдячності.
7 груд. 2023

Психологічна підтримка: поради для батьків

Фрази, які можуть травмувати Вашу дитину
6 груд. 2023

День Збройних сил України!

Захисників і захисниць вітаємо з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Дякуємо всім, хто сьогодні, ціною власного життя, захищає нашу незалежність. Шануємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за Україну.