20 лист. 2023

Проведено Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року у закладі пройшов 2-й етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.
17 лист. 2023

ПЕРЕМОГА у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі"

Вітаємо з перемогою Чуба Єлизавету, вихованку групи № 3 «Веселка», яка посіла ІІ місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості до Всесвітнього дня тварин "Наші друзі" (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»). Бажаємо тільки впевнених подальших перемог! Щиро дякуємо батькам за за плідну співпрацю та активну участь!
15 лист. 2023

Навчальне відео для батьків щодо розвитку творчих здібностей дітей

Вихователь Зінченко С.М. створила навчальне відео для батьків щодо розвитку творчих здібностей дітей. Залучення дітей і батьків до сумісної художньої діяльності допоможе розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини . Пропонуємо батькам скористатися навчальним відео, де покроково показано, як зробити з дітьми чудову поробку «Осінні листочки» та намалювати нетрадиційним способом картину «Різнокольорова осінь».
13 лист. 2023

Тиждень дорожнього руху

З 13.11.2023 по метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної онлайн-роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму
7 лист. 2023

Про застосування державної мови у сфері освіти

Ознайомлення учасників освітнього процесу з нормативно-правовими дкументами в галузі освіти
2 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року.
31 жовт. 2023

Дорожня карта Безпеки для Дошкілля

Фахівцями з питань дошкілля Українського інституту розвитку освіти розроблено Дорожню карту безпеки. В ньому зібрано необхідні матеріали для використання в роботі педагогічними працівникам.
30 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності

Колектив закладу долучилися до написання 23-го Радіодиктанту національної єдності, присвяченого Дню української писемності та мови. Мета такої акції - об’єднати людей навколо України в усьому світі. Текст "Дороги України" написала письменниця Катерина Калитко, диктант читав актор театру і кіно Олексій Гнатковський. Дуже приємно відчувати себе в єдності з усією країною !!!
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Вихованці вітають усіх з Днем української мови та писемності. У закладі з нагоди свята відбувся онлайн-флешмоб «Зачаруй мене розмовою українською солов’їною мовою». Діти кожної групи показали свої вміння спілкуватися та декламувати твори українських поетів про мову. Рідну мову ми вивчаємо, її любимо та розмовляємо!
26 жовт. 2023

До дня української писемності та мови

Педагоги ЗДО № 242 створили навчальне відео, яке допоможе дітям пізнавати свою рідну мову, сприятиме бажанню спілкуватися, збагачуватиме знання малят про поетів, письменників, про їх твори, виховуватиме любов до національних традицій, до краси і гармонії рідного слова. Бажаємо всім родинам, що бережуть українське слово, – добра, щастя, натхнення, миру, світлого майбутнього. Любіть, шануйте, бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.