17 жовт. 2023

Важливо!

Оновлено сервіс Диспетчерської служби "1562" м. Харкова
16 жовт. 2023

Участь у Всеукраїнських акціях вихованців та працівників закладу

Заклад дошкільної освіти приймає участь у VІІІ Всеукраїнській акції «Happy Гав для Сірка» та VІІ Всеукраїнській акції "Подарунок для пухнастого"
13 жовт. 2023

Виставка "Дивовижні фантазії осені"

Запрошуємо вихованців та батьків взяти участь у виставці сімейної творчості "Дивовижні фантазії осені", яка відбудеться з 16.10.2023 по 31.10.2023. Пропонуємо Вам провести спільну творчу діяльність разом з дітьми!!!
12 жовт. 2023

В Україні розпочався місяць кібербезпеки

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» та за сприяння Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України запустило місяць кібербезпеки та просвітницької кампанії з кібергігієни.
10 жовт. 2023

VІІІ Всеукраїнська акція «Happy Гав для Сірка»

Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» проводить VІ Всеукраїнську благодійну акцію «Happy Гав для Сірка». Мета акції – зібрати корм та крупу, іграшки з ліками та передати цю допомогу до притулку для тварин. Шановні батьки! Запрошуємо Ваші родини долучитись до цієї акції.
9 жовт. 2023

Інформація щодо важливості турботи про здоров'я шляхом організації якісного здорового харчування

Попередження серцево-судинних захворювань, шляхом організації здорового харчування дитини.
9 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності 2023 відбудеться!

"Радіодиктант – це проєкт, головна мета якого не стільки перевірка грамотності, скільки єднання довкола української мови. Під час війни це особливо актуально. Знаково, що за годину прямого ефіру будуть включення з різних точок України, де люди в безпечних місцях писатимуть радіодиктант разом з усім світом!" – повідомила координаторка проєкту Юлія Шелудько.
6 жовт. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Державна спеціальна служба транспорту створила мотиваційні освітні анімаційні ролики «Мінна безпека. Важливо знати кожному!»
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року .
2 жовт. 2023

Google розширив програму “Безпека дітей в інтернеті” для України

Google 29 вересня заявив, що розширює програму “Безпека дітей в інтернеті” в Україні та представив нові ініціативи, спрямовані на підвищення цифрової обізнаності та забезпечення онлайн-безпеки дітей.