18 вер. 2023

Дія. Освіта

«Дія. Цифрова освіта» має офіційну адресу в Інтернеті
14 вер. 2023

Єдина електронна система обліку дошкільнят і школярів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України». Метою постанови є перехід до спрощеного ведення шкільної документації, яка пов'язана з обліком дітей дошкільного і шкільного віку. Цю інформацію оприлюднило Міністерство освіти і науки, коментуючи ухвалену урядову постанову.
13 вер. 2023

Серпнева конференція 2023: Дошкілля

На Серпневій конференції спілкувалися про наймолодших — дошкільнят та їхніх вихователів. Обговоренню присвятили окрему панель — Дошкілля.
12 вер. 2023

БЕЗПЕКА ВИХОВАНЦІВ

Поради та правила для дітей, як безпечно поводитись із незнайомими та знайомими людьми
11 вер. 2023

Акція "Героям сучасності"

Вихованці всіх вікових груп прийняли участь в освітній акції "Героям сучасності" - слова подяки захисникам та захисницям, тим, хто дарує нам надію жити, творити, любити та вірити у світле, мирне майбутнє нашої країни!
8 вер. 2023

Всеукраїнська акція "Подарунок для пухнастого"

Запрошуємо вихованців та батьків взяти участь у VІІ Всеукраїнській акції "Подарунок для пухнастого" з 11 вересня 2023 року - 6 травня 2024 року.
6 вер. 2023

Акція «Героям сучасності»

Вихованці групи № 3 "Веселка" прийняли участь в освітній анції "Героям сучасності" - номінація "Хоробрим серцям від щирих маленьких сердець"
5 вер. 2023

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ ПЕДАГОГІВ

Патріотичний кейс Дошкілля України
4 вер. 2023

До уваги педагогів та батьків!

Акція «Героям сучасності» - марафону віри в наших захисників та захисниць, марафону вдячності нашим героям сучасності, марафону найщиріших побажань борцям за нашу свободу, наші цінності та наше щасливе майбутнє.