6 бер. 2024

Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Зимова казка»

Вітаємо Курило Ксенію з перемогою, ІІІ місцем у районному творчого конкурсу «Зимова казка» у номінації «Зимові фантазії».
5 бер. 2024

"Святкова сукня" створюємо поробку разом з дітьми"

Напередодні жіночого свята вихователь Зінченко С.М. пропонує разом з дітьми виготовити цікаву поробку «Святкова сукня», якою можно привітати дівчаток, мам та бабусь. Бажаємо діточкам та батькам поринути в атмосферу творчості , отримати задоволення від спільної діяльності

До уваги батьків!

Про можливі негативні наслідки та потенційну небезпеку при вживанні населенням води з поверхневих водойм, індивідуальних джерел (колодязі, свердловини та ін.)

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2024 року.
28 лют. 2024

Конкурс для дошкільнят "Власна монета"

18 березня стартують заходи до Всесвітнього тижня грошей 2024 (Global Money Week 2024), запрошуємо дошкільнят долучитися до конкурсу із виготовлення іграшкових монеток «Власна монета», що триватиме до 24 березня!
27 лют. 2024

Марафон "Добро починається з тебе".

Вихованка групи №6 «Метелик» Гречка Кіра долучається до марафону «Добро починається з тебе». Вона піклується про безпритульних тварин, щиро дарує їм свою ласку, любов і тепло
26 лют. 2024

Група підтримки для батьків

29.02.2024 з 14.00 до 16:00 координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom буде проведено групу психологічної підтримки для батьків
26 лют. 2024

Працівники закладу продовжують приймати участь у марафоні «Добро починається з тебе», який ініційовано Департаментом освіти Харківської міської ради

Плетіння маскувальних сіток та шкарпеток, виготовлення окопних свічок, оберегів та смаколиків - підтримуємо наших захисників
22 лют. 2024

ІІІ Міжнародне заняття доброти

Запрошуються незламні педагоги закладів дошкільної освіти долучитись до ІII Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, яке відбудеться з 26 лютого по 1 березня 2024 року.
21 лют. 2024

Міжнародний день української мови

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови і щиро бажаю всім серцем і душею завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою і прославляти свою культуру. Педагоги та вихованці нашого закладу шанують та плекають рідну мову і свою любов вони втілюють в поезії та тішать слух такою співучою, мелодійною, барвінковою українською мовою.