10 листопада 2021 року в закладі дошкільної освіти - День науки

10 лист. 2021
На протязі дня маленькі науковці разом з вихователями із задоволенням прийняли участь у проведенні дослідницької діяльності, проводили експерименти та міні досліди.

Юні науковці старшої групи № 8 "Дзвіночок"  експериментальна діяльність "Малювання на молоці за допомогою різнокольорових харчових  фарб" Діти експериментували з харчовими фарбами поєднюючи їх з молоком за допомогою ватних паличок.

Вихованці середньої групи № 3 "Веселка" прийняли учисть у досліді щодо утворення великої кількості бульбашок. разом зі слоненятком.

Діти молодшої групи № 4 "Барвінок"  досліджували  "Лаву- лампу", були у захваті, коли  бульбашки поперемінно то піднімались угору, то опускаллися  на дно"

Фотозвііт розміщено  на сайті закладу.