Проведення Тижня науки

12 лют. 2024
На виконання наказу Управління освіти з 12 лютого по 16 лютого 2024 року у закладі проходить Тиждень науки. Мета проведення - сприяти розвитку у дітей пізнавальної активності, допитливості, прагнення до самостійного пізнання і роздумів. Юні науковці вивчають властивості води, повітря та інших явищ навколишнього світу, експериментують, проводять досліди і спостереження разом з батьками.

Досліди з дітьми – чудова можливість розвинути у них допитливість, відповісти на багато питань у наочній та зрозумілій формі. Крім того, пропонуючи малюкам різноманітні експерименти, батьки допоможуть їм у ранньому віці окреслити власне коло інтересів.
А саме проведення досліджень стане пізнавальним і веселим проведенням часу!