Міжнародний день української мови

21 лют. 2024
Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови і щиро бажаю всім серцем і душею завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою і прославляти свою культуру. Педагоги та вихованці нашого закладу шанують та плекають рідну мову і свою любов вони втілюють в поезії та тішать слух такою співучою, мелодійною, барвінковою українською мовою.

День рідної мови — свято, що нагадує кожному про право розмовляти рідною мовою у своїй країні. Протягом багатьох віків ми відстоюємо свободу української землі та мови, саме тому “солов'їна” — це цінне надбання та душа нашого народу. В. Кленц «Наша мова солов’їна» читає вихователь Зінченко С.М., музичний керівник Сич Ю.Б. та Шеховцов Гордій.

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя.   Вихователь Коваль С.І. пропонує батькам вивчити вірш, а Тищенко М.І. пограти з дітьми у цікаву гру за мотивами українських народних казок.

Мовленнєва гра «Добери слово – риму» від вихователя Лемешко А.М., допоможе розширити словник дітей, підвищити рівень володіння українською мовою. Говоріть рідною мовою красиво і правильно і нехай кожне словечко буде з частинкою щастя та любові!

Ознайомитися з матеріалами Ви можете за посиланням.