Всесвітній день домашніх тварин

30 лист. 2023
Вихованці вітають усіх, в кого є домашній улюбленець. Домашні тварини – це не тільки джерело радості для дитини, а й важливий чинник її розвитку.

Домашні тварини відіграють важливу роль у житті дітей, пропонуючи емоційну підтримку, товариство та можливість отримати цінні життєві навички. Залучаючи дитину до догляду за домашнім улюбленцем, заохочуючи емоційний зв’язок і розвиваючи емпатію, ви можете створити сприятливе середовище, яке принесе користь як вашій дитині, так і її домашньому улюбленцю. У результаті діти розвинуть важливі навички, які вони пронесуть із собою через усе життя, що в кінцевому підсумку сприятиме їхньому емоційному та соціальному зростанню.

Познайомитися з домашніми улюбленцями вихованців Ви можете за посиланням .