Всеукраїнська науково-практичній конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи»

8 лист. 2022
8 листопада 2022 року з метою ознайомлення з результатами експериментального вивчення готовності дитини 6 (7) років до навчання в умовах сучасної школи відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Готовність дитини старшого дошкільного віку до навчання в умовах реформування української школи» за участю науковців НАПН України, спеціалістів МОН та ДУ «УІРО» у галузі дошкільної освіти. Педагоги закладу стали учасниками конференції.

Під час конференції обговорювалися питання щодо теоретичних аспектів проблеми наступності між дошкільною та початковою освітою; наукових засад, на яких проводилась експрес-діагностика оцінки готовності дитини до систематичного навчання «Чарівні перетворення».