ОНЛАЙН-ВЗАЄМОДІЯ З ДОШКІЛЬНЯТАМИ

21 жовт. 2022
Команда The LEGO Foundation з радістю продовжує ділитися з нами ідеями ігрових онлайн-зустрічей. Сподіваємось, що запропоновані ідеї надихають вас та є корисними під час взаємодії з дітьми.

Вітаємо, шановні колеги!

Продовжуємо ділитися з вами ідеями ігрових онлайн-зустрічей. Пропонуємо вам орієнтир для проведення ігрової взаємодії, який може бути використаний під час онлайн-комунікації з дітьми і батьками.

Усі запропоновані вправи можна адаптувати, розширити, поглибити на власний розсуд. Не обов’язково цілісно використовувати запропоновану розробку – ви можете обрати ті частини, які будуть актуальними і цікавими для дітей.

Ігрову онлайн-взаємодію «Гарбуз веселий карапуз» ви зможете знайти за покликанням:

Ми пропонуємо вам орієнтир для проведення ігрової взаємодії, який може бути використаний під час онлайн-комунікації з дітьми і батьками. Усі запропоновані вправи ви можете адаптувати, розширити, поглибити на власний розсуд.

Дякуємо, що реалізовуєте ідеї ігрових онлайн-зустрічей навіть у офлайн-форматі! Продовжуймо разом! Діліться своїми враженнями та світлинами у спільноті.

Тож, створюймо гарний осінній настрій разом!