Науково-методичний вебсемінар для педагогічних працівників

19 жовт. 2022
«Основні підходи до аналізу результатів моніторингу якості освіти»

18 жовтня 2022 року відкрито доступ до матеріалів вебсемінару за темою «Основні підходи до аналізу результатів моніторингу якості освіти» (в асинхронному форматі) у межах Школи моніторингу якості освіти «Практичні аспекти моніторингової діяльності на місцевому рівні та в закладах освіти».

Пропонуємо Вам ознайомитися з цими матеріалами на сайті Харківської Академії Неперервної освіти (розділ «Моніторингові дослідження», підрозділ – «Регіональні»). Доступ до матеріалів  вебсемінару за темою «Основні підходи до аналізу результатів моніторингу якості освіти» відкрито відповідно до програми Школи моніторингу якості освіти «Практичні аспекти моніторингової діяльності на місцевому рівні та в закладах освіти». Захід проводиться в асинхронному форматі в межах ХАБів «Якісна освіта», «Професійний розвиток» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030», відповідно до регіонального освітнього проєкту «Моніторинг у сфері загальної середньої освіти в умовах розбудови сучасної української школи», затвердженого наказом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 22.02.2021 № 24 «Про затвердження рішень колегії Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 28.12.2020».

Зі змістом кейсу можна ознайомитись за посиланням .