ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ ТА БАТЬКІВ!!! Онлайн-уроки для дошкільнят

11 жовт. 2022
Розвиваючі завдання для дітей допомагають розвитку образного мислення та дрібної моторики, сприйняття кольору, орієнтування в просторі.

Вибір розвиваючих завдань для дітей

Вибираючи розвиваючі завдання для дітей 3 років, найкраще орієнтуватися на інтереси майбутнього розумника, рівень його посидючості, концентрації, активності. Не варто примушувати малюка до роботи над завданнями, важливо, щоб він сам виявляв інтерес та ініціативу. У перший раз не варто навантажувати великою кількістю завдань, важливіше прищепити йому інтерес до занять в ігровій формі. Розвиваючі завдання для малюків повинні бути барвистими, веселими, захоплюючими.

Дітям більш старшого віку можна вибрати складні і об'ємні заняття, використовувати в одному уроці завдання на розвиток дрібної моторики, уяви і логічного мислення.

Існують розвиваючі завдання для дітей (3, 4, 5, 6, 7, 8 років) таких типів:

• математичні, вивчення основ усного та письмового рахунку;
  • вивчення поняття час, пір року, днів тижня;
  • знайомство з алфавітом;
  • логічні ланцюжки;
  • знайомство зі світом рослин і тварин;
  • закріплення матеріалу, вивченого раніше.

Розвиваючі завдання для дошкільнят можна придбати в книжковому магазині, а можна скачати онлайн безкоштовно на сайті childdevelop.

Щоб організувати домашню студію розвитку Вашої дитини, досить роздрукувати файли, підготувати канцелярське приладдя, виділити трохи вільного часу.

Завдання для дітей 3, 4, 5, 6 років