В закладі дошкільної освіти проведено тиждень безпеки дитини з 11 травня 2021 року по 14 травня 2021 року

14 трав. 2021
День цивільного захисту 14 травня 2021 року Практичні заняття "Порядок дій в надзвичайних ситуаціях різного характеру"

Під час проведення весняного тижня безпеки дитини проведено тематичні заняття, дидактичні ігри, розігрування ситуації  на яких діти закріпили правила поведінки під час виникнення пожежі, під час подорожі в лісі, правила поведінки на водоймищах, правила поведінки на дорозі. Проведено практичні заняття, та закріплено порядок дій в надзвичайних ситуаціях, правила поведінки під час знаходження вибухонебезпечних предметів та  тренування щодо евакуації дітей.

Фотозвіт про проведення весняного тижня безпеки на сайті закладу.