ІІ етап інтелектуального конкурсу "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку

12 трав. 2021
В номінації "Юний мовозхнавець" та в номінації "Юний природознавець"

Вихованеці старшої групи № 4 "Барвінок" Чумаченко Марія в номінації "Юний мовозавець"  та Петренко Ксенія в нормінації "Юний природорзнавець"  прийняли участь  у ІІ турі інтелектуального конкурсу  "Чомусики" серед дітей старшого дошкільного віку.Діти виконували завдання онлайн в режимі конференції Zoom. Вихователь Лемешко Анжела Михайлівна озвучувала дітям завдання, а діти самостійно їх виконували. Виконані завдання було надіслано до розгляду жюрі в Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради для визначення переможців. Фотозвіт розміщено на сайті закладу.