Про І тур конкурсу "Перші кроки"

26 жовт. 2012
24 жовтня 2012 року у дошкільному закладі пройшов І тур конкурсу "Перші кроки"

В І турі спортивних змагань приймали участь дві команди дітей старшого дошкільного віку:

група № 4  команда «Веселка»  20 дітей, капітан команди Кучкова Анна;

група № 8 команда «Посмішка» 20 дітей, капітан команди Собакін Ігор.

В першому конкурсі «Виконання загально розвиваючих вправ» команда «Веселка», яка набрала 18 балів. Дії дітей  при виконання розвиваючих вправ були не завжди злагодженими, якість виконання вправ дітьми потребує подальшої роботи. Команда «Посмішка» набрала 18 балів.

Естафета І «Передай м'яч». Перемогу в цьому конкурсі одержала команда «Посмішка», яка набрала 8 балів та першою виконала завдання. Команда «Веселка» одержала за цей конкурс 7 балів.

Естафета ІІ «Подалай перешкоди» Перемогу в цьому конкурсі одержала комана «Веселка», діти цієї команди першими подалали всі перешкоди та набрали 8 балів. Команда «Посмішка» другою закінчила естафету та  одержала 7 балів.

Конкурс капітанів. Перемогу одержав капітан команди «Посмішка» Собакін Ігор, з трьох заходів їм було збито 13 кегель, та одержано 13 балів. Капітан команди «Веселка» Кучкова Анна одержала в цьому конкурсі 12 балів.

Естафета ІІІ «Веселий бадмінтон». Перемогу в цьому конкурсі одержала команда «Веселка», діти цієї команди були спритнішими та швидше виконали завдання, одержали 8 балів. Команда «Посмішка» другою закінчила естафету та одержала 7 білів.

За підсумками всіх проведених естафет перемогу одержала команда «Посмішка» та набрала 67 балів. Команда «Веселка» набрала 65 балів, та посіла ІІ місце у спортивному  змаганні «Перші кроки».

Команда «Посмішка» нагороджена дипломом за І місце у спортивному  змаганні «Перші кроки». Команда «Веселка» нагороджена дипломом за ІІ місце у спортивному  змаганні «Перші кроки».