Про організацію конкурсу "Перші кроки"

12 жовт. 2012
Наказ управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 10.10.2012 № 359 "Про організацію та проведення спортивних змагань „Перші кроки” серед дітей старших груп дошкільних навчальних закладів"....

Шановні батьки, або особи, що їх замінюють!

Відповідно до закону України „Про дошкільну освіту”, „Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту” від 28 вересня 2004 №1148/2004, на виконання Цільової комплексної програми „Фізичне виховання – здоров’я нації” від 01 вересня 1998 року № 963/98 та з метою всебічного та успішного розвитку дітей, спрямованого на функціональне вдосконалення організму, формування і поліпшення основних рухових навичок, на подолання гіподинамії, забезпечення кожній дитині можливості оволодіти необхідними знаннями про здоров’я та способи його зміцнення, спрямованими на формування в неї фізичного, соціального та духовного здоров’я

Провести спортивні змагання «Перші кроки» з 15.10.2012 по 01.1.2012.

про спортивні змагання «Перші кроки»

серед дітей старших груп дошкільних навчальних закладів

Мета змагань:

Забезпечення кваліфікованої турботи про зміцнення та збереження фізичного і психічного здоров’я дітей. Виховання у дітей свідомого ставлення до життя як найвищого дару природи, пріоритету здоров’я як найважливішої людської цінності.

Умови спортивних змагань

1. Спортивні  змагання «Перші кроки» проводяться щорічно у жовтні у два тури. І тур проходить на базі дошкільних навчальних закладів, ІІ тур – у базових  дошкільних навчальних закладах згідно з визначеними термінами.

І тур змагань відбудеться у нашому дошкільному закладі серед команд груп старшого віку            № 4,8.

Діти нашого дошкільного закладу беруть участь у ІІ турі змагань з вихованцями  ДНЗ № 123 та ДНЗ № 382, № 74.
Змагання відбудуться 01.11.2012 року на базі ДНЗ № 123.

2. Для участі у спортивних змаганнях обрати:

2.1 команду дітей старшої групи, яка посіла І місце у дошкільному закладі (склад команди 10 дітей);

2.2. капітана команди;

2.3. емблему команди;

2.4. девіз команди.

3. Оцінювання проводиться згідно з протоколом оцінювання

Нагородження.

Переможці спортивних змагань визначаються за протоколами наданими членами журі та нагороджуються грамотами управління освіти та заохочувальними призами.