Проведено Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

20 лист. 2023
З 13 по 19 листопада 2023 року у закладі пройшов 2-й етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Вихователем Коваль С.І. була розроблена інтерактивна дидактична гра «Не порушуй правила руху», діти навчилися застосовувати свої знання на практиці, обігруючи ситуації. Проведено виставку малюнків «Мій друг – світлофор».
Робота впродовж тижня була спрямована на систематизацію знань дітей про правила дорожнього руху та дорожні знаки.
З учасниками освітнього процесу були обговорені основні правила поведінки на вулиці. Знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки!